King Of Church Budapest

  • 68 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το διαμέρισμα King Of Church Βουδαπέστη 68 τ.μ. Προσφέρει θέα στην πόλη, και βρίσκεται κεντρική τοποθεσία, 25 λεπτά με τα πόδια από το Νοσοκομείο στο Βράχο. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο απέχει μόλις 1 χλμ. από σταθμό τρένου Σταθμός Nyugati και 450 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Nyar utca.

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος King Of Church Budapest έχουν πρόσβαση στο αίθριο, στο μπαλκόνι και στη γκαρνταρόμπα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Η άνεσή σας είναι προτεραιότητά μας, γι' αυτό και αυτό το κατάλυμα προσφέρει μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη.

Το Κέντρο Μινιατούρων Miniversum απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα, ενώ το Κάστρο της Βούδας είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Οι επισκέπτες μπορούν να επισκεφθούν τα Λουτρά Gellért που βρίσκονται σχεδόν 2 χλμ. από το διαμέρισμα King Of Church Budapest. Τα δημοφιλή τουριστικά αξιοθέατα κοντά στο ξενοδοχείο περιλαμβάνουν τη Βασιλική του Αγίου Στεφάνου, που βρίσκεται σε απόσταση 9 λεπτών με τα πόδια. Ένας από τους πλησιέστερους σταθμούς του μετρό είναι Bajcsy-Zsilinszky Street που απέχει 650 μέτρα από το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near King Of Church Βουδαπέστη
Broadway Residence With 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
Τιμή μόνο για κινητά

Broadway Residence With 3 Bedrooms & 2 Bathrooms

9.6
Εξαιρετικό 16 σχόλια
20 μ από το κατάλυμα
USD 299 USD 269
ανά νύχτα
Chic Central Flat Walk To Opera & Ruin Pubs
Τιμή μόνο για κινητά

Chic Central Flat Walk To Opera & Ruin Pubs

8.5
Έξοχο 6 σχόλια
103 μ από το κατάλυμα
USD 279 USD 251
ανά νύχτα
Budget Apartment By Hi5 - King Street - For Groups
Τιμή μόνο για κινητά

Budget Apartment By Hi5 - King Street - For Groups

8.8
Έξοχο 4 σχόλια
103 μ από το κατάλυμα
USD 281 USD 253
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    1,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Παροχές για ΑμεΑ

    • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
    • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
    • Τουαλέτα για άτομα με ειδικές ανάγκες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςMA20002531
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα King Of Church Budapest;
      Το διαμέρισμα King Of Church Budapest βρίσκεται κοντά σε Szimpla Kert.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα King Of Church Budapest;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα King Of Church Budapest περιλαμβάνουν Κάστρο της Βούδας, Αλυσιδωτή γέφυρα καθώς και Ναός Ματθαίου.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα King Of Church Budapest;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα King Of Church Budapest κοστίζει 47€.
    • Στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν New York Cafe και Menza και απέχουν μόνο 11 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 68 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    1,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    King Of Church Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο